ایزوگام خوب چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

ایزوگام خوب چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟
تاریخ خبر : | دسته بندی :

 مواد اولیه: قیمت ایزوگام مانند بقیه کالاهای صنعتی بر اساس قیمت تمام شده‌ مواد اولیه است و با کنار هم قرار دادن قیمت مواد اولیه آن می‌توانید به قیمت حدودی تمام شده آن برسید. هرچند ممکن است نظارت بر کنترل کیفیت و قیمت بر روی تمامی محصولات موجود در بازار صورت نگیرد و ایزوگامی با کیفیت پایین قیمت بالایی داشته باشد. لذا دقت داشته باشید که ایزوگامی که خریداری می‌کنید توسط سازمان استاندارد کنترل کیفیت شده باشد.

قیمت ایزوگام هایی که با مواد اولیه پلیمری تولید می‌شوند گرانتر از سایر ایزوگام‌ها هستند. به طور مثال ایزوگامی که با قیر ۶۰-۷۰ تولید شده است قیمت بالاتری نسبت به ایزوگام با قیر دمیده دارد یا ایزوگام دو لایه قیمت بالاتری نسبت به ایزوگام یک لایه دارد.
ضمانت نامه: ضمانت نامه‌هایی که در حوزه‌ی صنعت ساختمان و بخصوص ایزوگام ارائه می‌شوند، طولانی مدت هستند و ضامن کیفیت ایزوگام خریداری شده هستند. پس طبیعتا ایزوگام هایی که ضمانت نامه‌ طولانی مدت دارند قیمت و کیفیت بالاتری نسبت به نمونه های بدون ضمانت هستند. البته دقت داشته باشید که ضمانت نامه ها واقعی باشند و در بندهای قرارداد خود هزینه ای را به دوش مشتری نگذاشته باشند.
هزینه نصب: آیا تا به حال از رستورانی غذا سفارش داده‌اید که فاکتور شما بیشتر از انتظارتان باشد؟ قیمت غذا برای شما با مالیات بر ارزش افزوده، حق سرویس، هزینه ارسال و بسیاری دیگر از هزینه های پنهان زیر و رو شده است. یکی از هزینه‌های پنهان خرید ایزوگام هزینه نصب آن است. هنگام تحقیق درباره‌ی خرید ایزوگام ممکن است به شما قیمت X برای هر متر مربع داده شود اما با هزینه نصب آن شما با مبلغ Y که مبلغی بیشتر از انتظار شماست روبرو می‌شوید. برای جلوگیری از این اتفاق حتما هنگام خرید هزینه نصب را نیز جویا شوید.